Euroďanské

Beta Cantin

Jedná se o univerzální lék používaný Euronďany. Tato látka dokáže opravit poškození buněk, stabilizovat životní funkce a na krátkou dobu zrychlit metabolismus, aby se tělo uzdravilo co nejdříve. Látka je bez jakýchkoliv vedlejších účinků. (obrázek pouze ilustrační)
Datová schránka

Tento válec má stejnou funkci jako pevné disky počítače. Je schopen uchovat obrovské množství dat. Jelikož nemá žádné pohyblive součásti, je vysoce spolehlivý. Pro uchování dat je používáno krystalů, ve spodní části válce se nachází zdroj energie.

Generátor pole

Tento generátor vytváří obranné pole, chránící eurondský podzemní komplex před nepřátelskými bombami. Pokud má pole plnou sílu, je naprosto neproniknutelné. Generátor čerpá svoji energii z fúzového reaktoru.

Letouny

Jedná se o útočné letouny určené pro let v atmosféře. Eskadry těchto letounů jsou základní obrannou jednotkou eurondského podzemního komlexu nacházejícího se pod ruinami starého města. Letouny jsou bez posádky a jsou řízeny z letového kontrolního centra.
Toto centrum obsahuje množství řídících stanovišť, z nichž každé je schopno ovládat letku bezpilotních stihačů. Pro ovládání je použito přímé propojení s neurální sítí člověka, takže letouny jsou doslova ovládány myslí. Jako záložní systém je použito manuální ovládání. Bohužel, při dlouhodobém ovládání tohoto systému dochází u člověka k nezvratnému poškození mozku.
Ruční Zbraň

Tyto zbraně, stejně jako mnoho jiných vyspělých zbraňových systémů, nepoužívají konvenční střely ale vystřelují energetické svazky. Princip fungování těchto zbraní není ani přibližně znám, nicméně dokáží člověka usmrtit jednou jedinou ranou.
Stázová komora

V podzemním komplexu Euronďanů se nacházejí dvě obrovské haly. V každé z nich je uloženo několik tisíc příslušníků jejich národa. Nejedná se však o hybernaci, pouze o hluboký spánek kdy jsou všechny životní funkce zpomaleny na minimum, srdce bije jednou za několik minut a mozková aktivita je nulová

 

Beta-cantin

Tato Eurondanská droga velice rychle oživí a osvěží organismus. Do těla se dostává pomocí injekce. Euroďané ji nabízeli jako jednu z technologií výměnou za těžkou vodu (deutherium).
Dálková pilotáž


Tato Euronďanská technologie slouží k ovládání jejich stíhacích letounů. Toto ovládání probíha pomocí nervového propojení, takže stíhačka udělá to, na co pomyslíte. Bohužel však časté a dlouhodobé používání poškozuje zdraví "pilota". Euronďané toto zařízení používali k obraně jejich podzemní základny.


 


SG-Portál.eu