Bedrosianské

Puška


Jedná se o standartní zbraň bedrosianských bezpečnostních složek. Zbraň nepoužívá konvenční munici, vystřeluje pouze svazky modulovaných elektromagnetických vln které působí na neurální síť člověka. Intenzita je nastavitelná, zbraň může být použita k omráčení nebo zabití člověka (v tom případě je neurální síť doslova spálena).
V rukojeti zbraně je umístěn vysokonapěťový generátor který propojen s vodivým hrotem zbraně umožňuje při dotyku dát elektrickou ránu. Kromě toho je možné použít zadní část zbraně k nabití různých zařízení nebo k odemčení/uzamčení zámku.
Regenerační přístroj

Tento přístroj dokáže analyzovat některé druhy poškozené tkáně (svaly, kosti, pokožku) po opakovaném použití ji zcela opravit.
Princip fungování není přesně znám, předpokládá se však že přístroj dokáže aktivovat buněčný růst a zacelit trhliny v buněčných membránách.
Samolet

Toto plavidlo je na Bedrosii používáno bezpečnostními složkami k transportu vojáků a zajatců. Je upravenou pouze pro pohyb v atmosféře a není proto možné s ním létat vesmírem. Samolety bezpečnostních složek jsou vybaveny zbraňovým systémem založeným na stejném principu jako bedrosianské pušky. Dokážou také vytvořit energetické pole které může sloužit z chycení požadovaných osob a také jako vlastní orchana plavidla.
Silové pole

Toto pole je formou elektromagnetických štítů. Je udržováno mezi čtyřmi vysokoenergetickými laserovými paprsky, které mu zároveň dodávají žlutou barvu. Díky povaze tohoto pole je neproniknutelné pro jakoukoliv energetickou zbraň, nicméně pevný předmět s dostatečnou kinetickou energií jím projít může. Pokud se tohoto pole dotkne živý tvor, dostane elektrickou ránu která ho okamžitě omráčí.

 

Bedrosianské zařízení pro regeneraci očí


Toto zařízení vytvořené Bedrosiany je schpno regenerovat zrak. Musí však být použito několikrát po určitém odstupu. Při používání vzniká bolest, ale zrak se pomalu vrací - nejprve člověk vnímá světlo a tmu, pak vidí rozmazaně a nakonec se zrak regeneruje úplně.
Bedrosianský samolet


Tento samolet používali Bedrosiané k transportům osob a věcí. Samolet pod sebou umí vytvořit silové pole, které uvězní každého tak, že z něho neunikne. Je také vybaven štíty a zbraněmi.

 


SG-Portál.eu